27. Finał zbliża się wielkimi krokami! Ten dzień to jednak nie tylko koncerty, ale także szereg imprez towarzyszących na tarnobrzeskim Rynku i poza nim!

W sobotę 12 stycznia spotykamy się w Studio Pole & Roll – Pole Dance Studio, by wspólnie pomagać! Zapraszamy na lekcje próbne, pokazy i wolną sala do dyspozycji uczestników już od godz. 15.00. Koszt wstępu to 10 zł wrzucone do puszki! 

Na sportowo gra z nami również Fitneska! W finałową niedzielę zapraszamy na Wielki Maraton Fitness dla dzieci i dorosłych, który startuje od godziny 16:00. Zumba, salsa, trening funkcjonalny i inne – każdy znajdzie coś dla siebie!

Razem z Krajową Federacją Sportów Elektronicznych oraz Camp Leliwa – Zimowisko E-Sportowe zapraszamy także na jedyny w swoim rodzaju event gamingowy! Od godziny 10:00 zapraszamy do Tarnobrzeskiego Domu Kultury. W sali kameralnej szykujemy mini-konwent, na którym każdy będzie mógł zagrać i zmierzyć się w takich grach komputerowych, jak Fortnite, League of Legends, Hearthstone czy CounterStrike. Zapewniamy gry planszowe i karciane, a także klimatyczne warsztaty artystyczne. Gwarantujemy konkursy, wyzwania i wiele niespodzianek!

W dniu Finału na samym placu Bartosza Głowackiego także będzie się działo! Szkoła nauki jazdy Turbo przejmie część tarnobrzeskiego Rynku i zamieni ją w ośrodek szkolenia. Każdy chętny będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności „za kółkiem” pod okiem doświadczonych instruktorów!

Dla uczestników Biegu „Policz się z cukrzycą” ciepły posiłek na Rynku przygotują wychowankowie Domu Dziecka w Skopaniu. Kulinarnie wspomogą nas także Restauracja Gustum, Stowarzyszenie „Dolina Smaku” i Polski Związek Łowiecki.

Rynek zapełni się też czworonożnymi przyjaciółmi z tarnobrzeskiego schroniska! Już o 14:00 „Ziutek Buła (pieszczotliwie zwany Taborecikiem), przeuroczy Loluś, najfajniejszy pies świata Bonzo, jeszcze sympatyczniejszy Moro, Mopsik, Pani Majusia” i inne zwierzaki będą grały razem z nami w szczytnym celu! 

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych czy corocznego straganiku fantowego, który niezmiennie cieszy się wielkim zainteresowaniem!

 

Kategorie: 27. Finał WOŚP