Wielki Finał już jutro! Na ulice Tarnobrzega wyjdzie 200 wolontariuszy, którzy kwestować będą dla dzieci małych i bez focha. Jak poznać wolontariusza WOŚP?

Nieodłącznym wyposażeniem każdego wolontariusza są: puszka, naklejki – czerwone serduszka, drugi wolontariusz (ponieważ ze względów bezpieczeństwa zapewniamy wolontariuszom kompana do kwestowania) oraz identyfikator. Ten ostatni jest szczególnie istotny. To dzięki niemu wiemy czy osoba, do której puszki wrzucamy pieniądze rzeczywiście jest wolontariuszem. Na identyfikatorze znajduje się imię, nazwisko oraz zdjęcie wolontariusza, numer zbiórki, hologram potwierdzający oryginalność identyfikatora, pieczątka Fundacji WOŚP oraz kod QR.

Mamy też dobrą wiadomość dla bezgotówkowców! W Tarnobrzegu podczas Finału dysponować będziemy terminalem płatniczym, dzięki któremu wszyscy posiadacze kart mogą wspomóc tegoroczny cel – zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych – poprzez wpłaty kartą lub smartfonem przez telefon i Internet. Od 13:00 terminal będzie na terenie organizacji Biegu „Policz się z cukrzycą”, tj. w Parku Dzikowskim. Później tego rodzaju wpłaty będzie można dokonać na tarnobrzeskim Rynku w porze licytacji, tj. ok. godz. 18:00.

Wolontariusz WOŚP zbierający datki za pomocą terminala płatniczego będzie wyróżniać się Orkiestrową koszulką z napisem „Zbliż się do Orkiestry”. Terminal będzie posiadał Orkiestrowy hologram, a na jego ekranie będzie wyświetlało się serduszko WOŚP, które także będzie drukowane na potwierdzeniu przekazania darowizny. Dodatkowo wolontariusz z terminalem będzie posiadał czerwoną sakiewkę na urządzenie.

 

 

Kategorie: 27. Finał WOŚP