Pomagać w dniu Finału można na wiele sposobów – nie tylko wrzucając wolontariuszom datki (do czego także zachęcamy)! Nieodłącznym elementem orkiestrowej niedzieli są licytacje na scenie oraz aukcje internetowe. 

W tym roku wylicytować można wiele niezwykłych przedmiotów. Wśród nich znajdą się oczywiście gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Złote Serduszko od p. Waldemara Wichra. Można także wylicytować piękną biżuterię  od firmy Prestige. Orkiestrowy wzór towarzyszyć nam będzie także kulinarnie – wylicytować można piękne pierniki w kształcie serca WOŚP od pani Beaty Wójcikowskiej. 

Miłośnikom kultury na pewno spodobają się książkowy egzemplarz „Przedwiośnia” z podpisami Pary Prezydenckiej bądź materiały z autografami aktorów serialu „Pułapka”.  Fani dobrej muzyki mogą na przykład wylicytować KULT-ową majówkę.

 

Osobom związanym ze sportem zagwarantować możemy nie tylko koszulki świetnych drużyn, ale także piłkę z autografami Mistrzów Świata w siatkówce. Specjalnie dla Pań kierujemy także voucher na zajęcia z pole dance, a dla miłośników przestworzy – loty szybowcowe!

 

Te i wiele innych przedmiotów i usług będziecie mogli wylicytować zarówno podczas Finału o godz. 18:00 na tarnobrzeskim Rynku, jak również na aukcjach Allegro.

Serdecznie zapraszamy!

Kategorie: 27. Finał WOŚP