Dopiero co ruszyliśmy z aukcjami na Allegro, ale nie zapominajmy, że w niedzielę mamy także licytacje sceniczne! Z tej okazji przypominamy, co możesz wylicytować w dniu Finału!

Licytacje sceniczne to nieodłączny element tarnobrzeskiego grania. Co roku cieszą się niezwykłą popularnością. Czas pokazać kilka przedmiotów, które będziecie mogli wylicytować! Zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej.

Zacząć należy oczywiście od Złotego Serduszka od pana Waldemara Wichra – bez niego nie może odbyć się żadna orkiestrowa licytacja!

Wiele licytacji zadowoli miłośników podróży wszelakich i wytrawnych czytelników! Do wylicytowania będzie bowiem wspaniała książka „Kobieta na krańcu świata” z autografem autorki – Martyny Wojciechowskiej! 
Kolejna licytacja – dzięki uprzejmości sklepu Rojax – to narty formy Rossingol dla osoby dorosłej o długości 170 cm. Na pewno zadowolą pasjonatów narciarstwa!

Nie zawiodą się także fani tarnobrzeskiego sportu! Do wylicytowanie będzie piłka z autografami piłkarzy Siarki Tarnobrzeg z sezonu 2011/2012, w którym awansowali do II ligi. W składzie byli doskonale znani: Łukasz Ćwiczak, Daniel Beszczyński, Janusz Hynowski, Mirosław Kabata, Jacek Kuranty, Bartosz Madeja oraz Tomasz Wolan…

… jak również trzy pierwsze medale tarnobrzeskich tenisistek stołowych z lat 1989 – 1991!

Dla użytkowników „czterech kółek” świetną licytację przygotował Danon Car Detailing Tarnobrzeg. Podczas licytacji w czasie niedzielnego Finału każdy będzie miał możliwość wylicytować voucher na dodanie blasku swojemu autu. Cena takiej usługi (m.in. wypełnienie zarysowań, położenie powłoki ceramicznej) waha się między 1500 a 2000 złotych, więc sami przyznacie, że jest to nie lada okazja! Dodatkowo, zwycięzca licytacji odbierze zestaw kosmetyków samochodowych widoczny na zdjęciu aby samochód lśnił jeszcze dłużej.

Miłośnicy seriali na naszej licytacji znajdą także plakaty hitowych polskich produkcji! Pierwszy to plakat promujący serial Canal+ – „Żmijowisko” – z autografami takich aktorów jak: Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Piotr Stramowski, Davina Reeves-Ciara oraz Hanna Koczewska. Drugi  zaś promuje serial „Wataha” – na którym autografy złożyli m. in. Leszek Lichota czy Jarosław Boberek.

Podczas scenicznych licytacji do zdobycia będzie także wiele voucherów! Aeroklub Stalowowolski oferuje zapoznawczy lot szybowcem, zaś Grupa Banici Polska – Wolna Grupa – Tarnobrzeg – wycieczkę motocyklową z bardzo ciekawym programem!

Miłośnicy dobrej muzyki – dzięki uprzejmości Dworu na Wichrowym Wzgórzu – mają szansę wylicytować podwójny voucher na wszystkie koncerty V muzycznego sezonu „Letniej Karczmy Wichrowego Wzgórza”, jak również na wszystkie koncerty zimowo-wiosennego rozkładu jazdy „Dworu na Wichorwym Wzgórzu”.

Poza tym będziecie mieli szansę wesprzeć WOŚP licytując m. in. voucher na autodetailing od firmy Audiotone, voucher do Fabryki Zabaw czy vouchery na obiady do Baru Jędruś.

Nie zapominamy także o Orkiestrze! Do wylicytowania będzie wiele gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – także z autografami Jurka Owsiaka, pierniki z napisem „WOŚP” od pani Beaty Wójcikowskiej czy bombka z napisem „WOŚP”.

Mamy jeszcze dla Was kilka niespodzianek, dlatego serdecznie zapraszamy na niedzielne licytacje – na Placu Bartosza Głowackiego już o 17:30.

Zapraszamy! 
Kategorie: 28. Finał WOŚP