Wystartowały! Aukcje Allegro tarnobrzeskiego Sztabu otworzyliśmy późnym wieczorem. Sprawdź, co możesz wylicytować! 

Zaczynamy gratką dla aktywnych fanów biegów górskich! Fundacja Kocham Góry przekazała na licytację voucher, który uprawnia do startu z numerem 1 na dowolnym dystansie w trakcie letniej edycji Etapowej Triady (30, 50 lub 75 km), która odbędzie się 4-5 lipca w Krościenku nad Dunajcem! Zapierające dech w piersiach widoki, niezapomniana atmosfera, weekend pełny emocji i nowe znajomości to tylko niektóre atuty biegów etapowych, które są organizowane przez Fundację Kocham Góry. Trzy biegi w dwa dni, trzy medale, 100% zmęczenia i 300% satysfakcji. 

Pozostańmy jeszcze przy voucherach, bo grupa motocyklowa Banici Polska – Wolna Grupa – Tarnobrzeg ma dla Was pomysł na świetne spędzenie czasu! Dwa vouchery na wspaniałą wycieczkę motocyklową do miejscowości Blizna, gdzie znajdował się niemiecki poligon broni rakietowej V1 i V2.

Podniebną podróż proponuje z kolei Aeroklub Stalowowolski, który tradycyjnie wspiera Orkiestrę dzieląc się pasją swoich członków. W tym roku do wylicytowania są dwa vouchery na zapoznawczy lot szybowcem ze startu za wyciągarką. Jeśli więc jesteś fanem zapierających dech w piersiach widoków i niezapomnianych wrażeń, ta licytacja jest właśnie dla Ciebie!


Mamy też coś dla miłośników seriali – i to nie byle jakich! W końcu „Wataha” i „Żmijowisko” są jednymi z największych hitów ostatnich lat. Do wylicytowania na naszych internetowych aukcjach są oficjalne serialowe plakaty z autografami! 


Fani militariów mogą już przebijać oferty wylicytowania kompletnej radiostacji wojskowej, jak również dwóch wojskowych telefonów.


Dla wytrawnych czytelników, ale także miłośników wspaniałych podróży na aukcję wystawiamy również wciągającą książkę „Trzy Bieguny” o dwóch polskich legendach sportów zimowych: Leszku Cichym (himalaista, pierwszy Polak, który skompletował Koronę Ziemi. 17 lutego 1980, wspólnie z Krzysztofem Wielickim, jako pierwsi weszli w zimie na Mount Everest (8848 m)) oraz Marku Kamińskim (polski podróżnik, jako pierwszy na świecie zdobył oba bieguny Ziemi bez pomocy z zewnątrz, dwukrotnie przeszedł Grenlandię na nartach, a także jako pierwszy przepłynął zimą kajakiem Wisłę (1312 km)). Nie zabrakło także autografów!Nie zapominamy także o gadżetach Fundacji WOŚP. Oczywiście – to dopiero początek! Aukcje na Allegro uzupełniamy na bieżąco, dlatego śledźcie koniecznie nowości.

[KLIKNIJ] AUKCJE ALLEGRO

Kategorie: 28. Finał WOŚP