Kto zagra podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu? Co będzie działo się na tarnobrzeskim Rynku? Poznaj finałowy rozkład jazdy!

Finał rozpoczyna się już teraz! Dlaczego? Bo pieniądze zbieramy jeszcze przed Finałem. Do dyspozycji mieszkańców – nie tylko w naszym mieście – są do dyspozycji Sztabowe Puszki Stacjonarne.  Czy ktoś już je znalazł? Jeśli nie – sprawdź ich wykaz tutaj!

Dzień Finału rozpoczniemy bardzo wcześnie. Już od godziny 6:00 siedziba Sztabu otwarta będzie dla Wolontariuszy, których od wczesnych godziny porannych będzie można spotkać w Tarnobrzegu.

Główną część tarnobrzeskiego grania rozpoczynamy oczywiście aktywnie – od Biegu „Policz się z cukrzycą”. To już szósta edycja Biegu – zapraszamy do wzięcia udziału nie tylko biegaczy!

Po jego zakończeniu nie będziemy zwalniać tempa i rozpoczynamy część koncertową. W tym roku stawkę otwierają ekipy Indykot oraz Blindfolded – spodziewać możecie się interesującego połączenia subtelności i mocniejszego brzmienia. Kolejną możliwość na usłyszenie rockowych brzmień da koncert zespołu Krzyk Ciszy. To świetna okazja, by posłuchać świetnych, lokalnych talentów! Drugi koncert poprzedzać będzie pokaz Akademii Tańca Art Dance Marta Bednarska.

Gwiazdą 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu jest zespół Papa D! Niedawno obchodzili 35-lecie działalności artystycznej, a mimo to ich hity pamiętają wszyscy. „Monaliza”, „Naj Story”, „Ocean wspomnień”  – to tylko niektóre z przebojów, którymi  Papa Dance na stałe zapisali się w historii polskiej muzyki. Podczas koncertu na pewno usłyszycie także nowszy repertuar! Finał zamknie tradycyjne Światełko do Nieba o godz. 20:00.

W czasie niedzielnego grania na Placu Bartosza Głowackiego znjadziecie także wiele stoisk, wśród których wymienić należy chociażby tradycyjny Orkiestrowy Straganik, czy pełne przepysznego jedzenia stoiska, za które odpowiadać będą Stowarzyszenie Dolina Smaku, Restauracja GUSTUM i Dwór Dwikozy.

HARMONOGRAM 28. FINAŁU W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZOSTANIE ZAKTUALIZOWANY O WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE. 

 

Kategorie: 28. Finał WOŚP