Finał WOŚP zaczynamy już przed niedzielnym graniem! Sprawdź, co będzie się działo na tarnobrzeskim Rynku… i poza nim.

Zaczynamy już dzień przed finałową niedzielą, czyli 11 stycznia. I będzie to początek aktywny! Fitneska zaprasza na Maraton fitness dla dziecięcej medycyny zabiegowej! W programie blok dla dzieci, strefa siłowa, strefa cardio i wiele, wiele więcej! Fitneska gra z nami niemal całą sobotę!
Kiedy?: 11 stycznia 2020 r., godz. 10:00 – 19:35

Gdzie?: Fitness Klub Fitneska, ul. Sienkiewicza 38A, Tarnobrzeg

Link do wydarzenia: KLIKNIJ


Kolejny pomysł na aktywność podrzuca nam Pole & Roll Pole Dance Studio! Otwarta sala, treningi i pokazy to idealna propozycja na aktywne spędzenie sobotniego poranka!

Kiedy?: 11 stycznia 2020 r., godz. 10:00 – 12:00

Gdzie?: Pole & Roll Tarnobrzeg – Pole Dance Studio, Wyspieńskiego 1, Tarnobrzeg

Link do wydarzenia: KLIKNIJ


W dniu Finału, 12 stycznia, zapraszamy także na Plac Bartosza Głowackiego! Podczas 28. Finału WOŚP w Tarnobrzegu jednym z wydarzeń towarzyszących będzie pokaz ekonomicznego i ekologicznego palenia w kotłach, piecach i kominkach. Pokaz zorganizowany jest przez Grupę Zdrowego Oddychania, Międzywojewódzki Cech Kominiarzy i Korporacje Kominiarzy Polskich. Pokaz polegać będzie na zademonstrowaniu w dwóch osobnych urządzeniach, różnych metod spalania materiału opałowego takiego jak węgiel i drewno.

Kiedy?: 12 stycznia 2020 r., godz. 14:30

Gdzie?: Plac Bartosza Głowackiego


Dodatkowo na tarnobrzeskim Rynku w niedzielę będziecie mogli odwiedzić nasz orkiestrowy straganik, cieszacy się od wielu lat niezwykłą popularnością. Znajdzie się też coś pysznego do jedzenia! Restauracja Gustum razem z Dworem Dwikozy zaserwują zalewajkę; będzie tez można rozgrzać się przy ich stoisku gorącą herbatą. Będzie także okazja do posmakowania słodkości przygotowanych przez Stowarzyszenie Dolina Smaku.

Serdecznie zapraszamy!
Kategorie: 28. Finał WOŚP