Do 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostało tylko 50 dni! Poznajcie jeden ze sposobów na wspieranie Orkiestry – Sztabowe Puszki Stacjonarne.

Sztabowe Puszki Stacjonarne to jedna z form wsparcia Finału WOŚP. Sztabowa Puszka Stacjonarna  może zostać uruchomiona w małych przedsiębiorstwach, na imprezach zarejestrowanych przez Szefa Sztabu. Każda taka Puszka powinna zostać zarejestrowana i mieć przypisanego zarejestrowanego opiekuna. Sztabowa Puszka Stacjonarna zbiera pieniądze tylko do puszki kwestarskiej w lokalu na, który uzyskała zgodę do kwesty. Wystarczy zapoznać się z Regulaminem i przesłać do nas skan wypełnionego formularza, bądź umówić się na jego osobiste odebranie. Szczegóły kontaktowe i załączniki znajdują się poniżej.
W Waszej firmie Sztabowa Puszka Stacjonarna będzie usytuowana przy stanowisku jednego z pracowników. Zamiast wolontariusza z identyfikatorem przy puszce kwestarskiej umieszczone będzie oświadczenie.

Zbiórka do Sztabowych Puszek Stacjonarnych może odbywać się od 15 grudnia 2019 r. do 12 stycznia 2020 r.

Sprawy związane ze Sztabowymi Puszkami Stacjonarnymi nadzoruje Ola – w razie pytań, wątpliwości, czy wysłania zgłoszenia, koniecznie się z nią kontaktujcie! Zgłoszenia przyjmujemy do 10 grudnia!

Dane kontaktowe do Oli:

Aleksandra Kuroczko

nr tel. 733 227 580

e-mail: axkuroczko@gmail.com

Do pobrania:

Regulamin – Sztabowe Puszki Stacjonarne

Formularz zgłoszeniowy – Sztabowe Puszki Stacjonarne

Kategorie: 28. Finał WOŚP