29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już jutro! Mimo trudnego czasu zawsze jesteśmy z Wami. Może nie w tej samej formie, ale jednak będziemy mieli okazję się spotkać – od czego w końcu jest telewizja? 🙂 

31 stycznia gramy po raz 29. z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Finał, z uwagi na pandemię, wyglądać będzie inaczej. Plenrową scenę na tarnobrzeskim Rynku zamieniamy na studio w siedzibie Sztabu – będziemy z Wami na antenie TVL Telewizji Lokalnej. Poniżej znajduje się link do transmisji internetowej.

Na scenie zagrają lokalne zespoły: Ian Boon & The Music, TeBeG. Zaśpiewają także: Natalia Ciecierska, Emilia Piątkowska, Marta Kołacz i wokalistki z GOK w Gorzycach.

Nie zabraknie także spotkań i rozmów z zaproszonymi gośćmi, wspomnień z ubiegłych finałów WOŚP, a także aktualności i najważniejszych informacji na temat tegorocznej zbiórki.

Transmisję rozpoczynamy już o godzinie 12.00. Kolejne wejścia na żywo o godzinach: 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00. Zakończenie Finału o godzinie 19.45.

Zapraszamy do wspólnego grania. Bądźcie razem z nami!

KLIKNIJ TUTAJ I BĄDŹ Z NAMI PODCZAS 29. FINAŁU!

 

Kategorie: 29. Finał WOŚP