Internetowe aukcje na portalu Allegro stanowią nieodłączny element finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdźcie, co możecie zgarnąć w tym roku!

Mimo, iż 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie będzie miał standardowej formy, jeden element jest niezmienny – internetowe aukcje na Allegro, które właśnie wystartowały!

Nieodłącznie można wylicytować wiele gadżetów Fundacji. Wśród nich są między innymi T-shirty, wielofunkcyjne kominy-chusty, skarpetki czy kalendarz. Tych gadżetów jest oczywiście o wiele więcej!

 

Zostając w WOŚP-owym klimacie, przedmiotem kolejnej aukcji jest pakiet startowy na 15. Bieg Policz się z Cukrzycą, organizowany przed Fundację WOŚP. W skład zestawu wchodzą: numer startowy, komin, medal, maseczka oraz koszulka. Za pakiet dziękujemy Pani Iwonie Ćwik.

  Jednym z największych skarbów jest biżuteria od Firmy Jubilerskiej Waldemar Wicher. Co rok możecie wylicytować coś w elementem naszego niezbędnego symbolu – serduszka. Tym razem jest to złoty wisiorek w kształcie kluczyka z sercem.

  Możecie wylicytować także vouchery i bony, między innymi voucher na obiady w Barze „Jędruś”, usługi stomatologiczne w gabinecie OrthoHolistic czy bon na pranie tapicerki meblowej przekazany przez Panią Martę Wójtowicz.

   

  Liczba licytacji stale się powiększa, dlatego zachęcamy, byście zapoznali się ze szczegółami zarówno tych, jak i pozostałych aukcji naszego Sztabu.

  Nasze internetowe aukcje na Allegro znajdziecie TUTAJ!

  Kategorie: 29. Finał WOŚP