Cieszymy się, że możemy Państwu zaprezentować nasz rozkład jazdy na 31. Finał WOŚP w Tarnobrzegu! Impreza główna odbędzie się w niedziele 29. stycznia na Placu Bartosza Głowackiego. Sprawdź co będzie się działo!

Tarnobrzeski finał wychodzi z „Internetu” do ludzi. Jesteśmy stęsknieni Waszej obecności pod sceną na tarnobrzeskim rynku.

Drodzy tarnobrzeżanie, serdecznie zapraszamy na 31. Finał WOŚP w Tarnobrzegu, który wyjątkowo rozpoczniemy już w sobotę. W dzień przed kwestą najgłośniejszej orkiestry świata zapraszamy do Wozowni FRAM, na premierową projekcję filmu o historii tarnobrzeskiego grania. Film „WOŚP. Tarnobrzeg gra od początku” będzie można zobaczyć od godziny 18:00.

Impreza główna naszego finału wraca na Plac Bartosza Głowackiego i to tam od godziny 16:00 w niedzielę zaprezentują się najpierw lokalne zespoły i wokaliści tacy jak StrefaJazz, Natalia Ciecierska, ODS oraz tancerze z akademii Tańca Art Dance Marta Bednarska.

Co oprócz występów? Kiermasz WOŚPowy MiszMasz – dla każdego coś fajnego, kiermasz ciast, druga edycja Tarnobrzeskiej Bitwy o Złoty Wałek, czyli konkursu na najlepsze ciasto, licytacje sceniczne, oraz światełko do nieba, w trochę innym wydaniu.

Gwiazdą 31. Finału WOŚP będzie zespół Mafia, którego koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

Ale nie tylko na rynku zagramy. W niedzielę również będziemy w Wozowni – od godziny 15:00 zaprezentuje tam się Studio Ruchu i Tańca FRAM oraz młodzi wokaliści.
Natomiast w Klubie Fitneska w Tarnobrzegu o godzinie 16:00 rozpocznie się Bal Karnawałowy dla dzieci.

Szczegółowy program Imprezy głównej oraz imprez towarzyszących dostępne są w zakładkach:
IMPREZA GŁÓWNA
IMPREZY TOWARZYSZĄCE

 

Kategorie: 31. Finał WOŚP