Mamy to! Deklarowana kwota 31. Finału WOŚP w Tarnobrzegu to 205 181,02 PLN!
Po podliczeniu wszystkich składowych – kwoty z puszek Najlepszych Wolontariuszy, wpłat na naszą eSkarbonkę i wpłaty kartą (np. podczas licytacji) oraz zakończone już aukcje on-line możemy podać Wam deklarowaną kwotę 31. Finału WOŚP w Tarnobrzegu.

Ten rekordowy wynik nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie Was drodzy mieszkańcy – nie tylko Tarnobrzega, bo w końcu graliśmy także w Gorzycach, Trześni, Furmanach, Wrzawach, Orliskach, Jadachach, Cyganach, Chmielowie, Stalach, Tarnowskiej Woli, a także w Nowej Dębie, Baranowie Sandomierski, Skopaniu, Woli Baranowskiej i Koprzywnicy! Zagraliśmy w całym powiecie. Zagraliśmy dzięki Waszej hojności i otwartości.

Dwa tygodnie temu zagraliśmy po raz 31. z najgłośniejszą orkiestrą świata. 31. Finał WOŚP w Tarnobrzegu wrócił na swoje miejsce – na Plac Bartosza Głowackiego.

A teraz pozwólcie, że powiemy DZIĘKI za ten Finał.
Podziękowania w pierwszej kolejności kierujemy do Was drodzy wolontariusze, to dzięki Wam odbywa się każdy finał – możemy na Was liczyć od lat. To dzięki Wam możemy kwestować w powiecie i nie tylko! Dziękujemy również Wam droga lokalna społeczności!  Tarnobrzeg, Koprzywnica, Gorzyce, Trześń, Furmany, Wrzawy, Orliska, Jadachy, Cyganay, Chmielów,  Stale, Tarnowska Wola, a także w Nowa Dęba, Baranów Sandomierski, Skopaniu, Wola Baranowska – wszyscy razem zagraliśmy w kolorowej i bardzo solidarnej orkiestrze.

Podziękowania kierujemy w bardzo wiele stron – wielu partnerów i sponsorów, a także darczyńców wzięło udział w przygotowaniu tego Finału. To, że zagraliśmy to zasługa niezliczonej ilości firm i instytucji; to suma wielu dni przygotowań, zaangażowania i wielkich serc! Przede wszystkim dziękujemy Prezydentowi Miasta Tarnobrzega, p. Dariuszowi Bożkowi, który od wielu lat gra z Orkiestrą w naszym mieście. Dzięki Wielkie kierujemy także do sponsorów i darczyńców, którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy zagrać głośno.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się od organizacji 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu. Wszystkie zdjęcia możecie oglądać w naszej sztabowej Galerii oraz na naszym FanPage.

Pełny bilans tarnobrzeskiego grania poznamy początkiem marca, gdy już zostaniemy rozliczeni z Fundacją.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

 

Kategorie: 31. Finał WOŚP