Finał rozpoczęliśmy w wczoraj Imprezą Towarzyszącą – spektaklem „MORDERSTWO W HOTELU DOMAIN D’AURIAC”. Niedziele na sportowo 8. Tarnobrzeskim Biegiem „Przegoń Cukrzyce”. 

To co się wydarzyło na spektaklu przerosło nasze najśmielsze życzenia. Najpierw wszyscy bawiliśmy się wybornie świetnym występem artystów z Teatru Scena16. Na koniec zaprosiliśmy Państwa na krótkie aukcje – licytowaliśmy kalendarz oraz wyjątkowy plakat. Gwiazdami wieczoru, artyści z Teatr Scena16 potwierdzą, byliście Wy – licytujący. Ania, Radek – d z i ę k u j e m y!
Dziękujemy także za gościnę Środowiskowy Dom Kultury TSM w Tarnobrzegu.

Niedzielne atrakcje rozpoczął 8. Tarnobrzeski Bieg „Przegoń Cukrzycę” – na starcie stanęło blisko 70 uczestników! 2 okrążenia pokonaliśmy wspólnie w niespełna 40 minut. Najważniejsze, że z uśmiechem i rumieńcami na twarzy pobiegliśmy by przegonić cukrzycę!
Dziękujemy Klubowi Sportowemu HARPAGAN oraz Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu za świetną współpracę!
A teraz najważniejsza informacja w ciągu tej godziny – rozpoczęliśmy liczenie pierwszych puszek. Na godzinę 14:10 mamy pierwsze 10 tys. złotych!
Kategorie: 32. Finał WOŚP