Sztabowy konkurs na najlepsze ciasto wraca w 2024 roku! Cieszący się popularnością konkurs na najlepszy wypiek organizujemy po raz trzeci. Zapraszamy na III Tarnobrzeską Bitwę o Złoty Wałek!

Do udziału w III Tarnobrzeskiej Bitwie o Złoty Wałek znów zaprosimy wszystkich, którzy uważają, że ich sernik jest najlepszy w rodzinie, karpatka głaska podniebienia najbardziej surowych krytyków lub po prostu chcą się podzielić swoją pyszną szarlotką.

Konkurs ma na celu promocję tradycji kulinarnych, związanych z cukiernictwem oraz wsparcie zbiórki i zapewnienie atrakcji podczas 32.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu.
Ciasta zgłoszone do konkursu zostaną również podzielone na porcje, będzie możliwość ich zakupu podczas kiermaszu ciast za datek do puszki. Dla zwycięzców konkursu przewidziano nagrody.

Aby zgłosić swój wypiek do konkursu wystarczy wysłać zgłoszenie mailowe na adres wosptarnobrzeg@gmail.com lub poprzez wiadomość na Facebookowym lub Instagramowym profilu Tarnobrzeskiego Sztabu WOŚP. Zgłoszenia będą także przyjmowane dniu finału w siedzibie Tarnobrzeskiego Centrum Seniora pod adresem Plac Bartosza Głowackiego 34, od godziny 9:30.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj: III Tarnobrzeska Bitwa o Złoty Wałek

Kategorie: 32. Finał WOŚP