Znamy rozkład jazdy 32. Finału WOŚP w Tarnobrzegu. Muzyczną gwiazdą będzie Norbi. Wraca tarnobrzeska odsłona biegu, kontynuujemy konkurs ciast. Tradycyjny Kiermasz WOŚPowy oraz inne atrakcje. Sprawdźcie program!

Rozpoczniemy na sportowo i słodko. Do programu wraca tarnobrzeska edycja biegu, który ma na celu wyrażenie solidarności z chorymi na cukrzycę, oraz propagowanie akcji „Policz się z cukrzycą” – programu autorskiego Fundacji WOŚP, a także Programu Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Start biegu zaplanowaliśmy na godzinę 11:00, a cała trasa poprowadzona jest na terenach zielonych nad Wisłą. Więcej o biegu przeczytacie TUTAJ.

Na słodko zaczniemy dzień trzecią już edycją Tarnobrzeskiej Bitwy o Złoty Wałek. Do wzięcia udziału w naszym konkursie zapraszamy wszystkich chętnych. Ciasto oraz kartę informacyjną należy dostarczyć w dniu Finału tj. 28.01.2024 do Tarnobrzeskiego Centrum Seniora mieszczącego się przy Placu Bartosza Głowackiego 34 w Tarnobrzegu w godzinach od 9:30 do 11:00. Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne pod tym linkiem.

Inną aktywnością do której serdecznie zapraszamy, to wspólne morsowanie nad Jeziorem Tarnobrzeskim! Klub BodyMors serdecznie zaprasza, do wspólnej kąpieli w czystych i chłodnych wodach jeziora. Wejście do wody w samo południe.

Atrakcje na Placu Bartosza Głowackiego rozpoczną się około godziny 14:00, wtedy główny plac w mieście przejmą służby mundurowe. Straż Pożarna, Policja, Wojska Obrony Terytorialnej z 3. Podkarpackiego Bataliony Obrony Terytorialnej oraz grupa Dark Hoods zaprezentują się dla Państwa z wozami, quadami i innymi atrakcjami. Serdecznie zapraszamy zwłaszcza tych najmłodszych, którzy będą mieli wyśmienitą okazję do sprawdzenia z czego składa się wóz strażacki, co jest na wyposażeniu policyjnego radiowozu czy to jak bardzo zakamuflowany jest wojskowy quad.
Od godziny 16:00 na scenie pojawią się pierwsi wykonawcy – muzycznie zaprezentuje nam się YAMAHA ze Szkoły Muzycznej w Tarnobrzegu, Studio Wokalne „Sing Sing” oraz Paulina Kodyra. Swój pokaz będą mieli także strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu.

Pokaz tańca w wykonaniu Akademii Tańca Art Dance Marty Bednarskiej oraz występ zespołu MonoGraM zaplanowany jest na godzinę 17:00.

O godzinie 18:00 stały punkt tarnobrzeskiego grania – LICYTACJE! O tym co będzie można wylicytować na tarnobrzeskim rynku poinformujemy już niebawem. O 18 także rozstrzygnięcie III Tarnobrzeskiej Bitwy o Złoty Wałek.

O 19:00 na scenie zaprezentuje się Gwiazda Wieczoru: Norbi! Po koncercie zapraszamy na wspólne Światełko Do Nieba.

Oprócz imprezy głównej, wraz z naszymi przyjaciółmi zapraszamy na Imprezy Towarzyszące 32. Finału WOŚP w Tarnobrzegu.

Zaczęliśmy także nasze aukcje Allegro – możecie je śledzić pod tym adresem: https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP-Tarnobrzeg

 

Kategorie: 32. Finał WOŚP