Opis trasy
  • Start – Plac Bartosza Głowackiego.

Bieg ul. Mickiewicza prosto aż do ronda z ul. Szpitalną. Na rondzie w lewo w ul. Szpitalną, minięcie Szpitala po lewej stronie i bieg do świateł (skrzyżowanie z ul. Sikorskiego).

Na skrzyżowaniu w prawo w ul. Sikorskiego – po prawej minięcie stacji benzynowej Orlen, dobiegnięcie do skrzyżowania z ul. Mickiewicza.

Skręt w prawo (po lewej dworzec PKS), dobiegnięcie do ronda i skręt w ul. Niepodległości, następnie bieg do skrzyżowania z ul. 1-go Maja, skręt w prawo (po lewej Tapima).

Dobiegnięcie do skrzyżowania z ul. Waryńskiego i skręt w lewo. Dalej ul. Waryńskiego prosto aż do ul. Sokolej, potem w lewo w dół aż do przystani promowej.

Następnie w prawo na wał, bieg po wale. Skręt w prawo w dół (po lewej miasteczko rowerowe). Po zbiegu skręt w lewo (po lewej miasteczko rowerowe), dalej prosto aż do ogródków działkowych.

Przed ogródkami w prawo i prosto do pierwszego mostku. Za mostkiem w prawo (po prawej Orlik) i prosto do drugiego mostku. Za mostkiem prosto (po lewej korty tenisowe) aż do ronda ul. Jachowicza.

Na rondzie w lewo i cały czas prosto (po lewej Szkoła Podstawowa nr 1) aż do skrzyżowania z ul. Kościuszki. Następnie w lewo w ul. Kościuszki (po lewej Klasztor O. O. Dominikanów), później w prawo na Plac Bartosza Głowackiego (po prawej – dawny Kaprys).

Koniec na mecie na tarnobrzeskim Rynku.

  • Dystans – ok. 5 km.