30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami! Żadna letnia zadyma w środku zimy nie może odbyć się bez Wolontariuszek i Wolontariuszy, którzy swoim uśmiechem zarażają mieszkańców naszego miasta. Chcesz stać się częścią Finału WOŚP? Sprawdź szczegóły rekrutacji!
Rekrutacja Wolontariuszy, wzorem roku poprzedniego, odbędzie się online na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl. Przeprowadzana ona będzie od 1 do 9 grudnia 2021 r. Prosimy, by nie rejestrować się w innych terminach.

Więcej informacji oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl. Zachęcamy także do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku by być na bieżąco z wszelkimi aktualnościami dotyczącymi nie tylko rekrutacji, ale i samego Finału.

Rok temu przygotowaliśmy dla Was poradnik, jak zarejestrować się online. Zasady się nie zmieniły, więc mamy nadzieję, że ten dokument pomoże Wam bezproblemowo przejść przez proces rekrutacji. Możecie go pobrać TUTAJ.

W razie pytań i wątpliwości możecie kontaktować się z członkami Sztabu pod numerami telefonów 602 306 527 lub 519 349 998.