Jak dobrze wiecie cały czas organizujemy kolejne atrakcje na 32. Finał WOŚP i kolejni Przyjaciele odzywają się do nas z pomysłami. Podrzucamy kolejne informacje.

Zacznijmy od kolejnych 3 miejsc, w których już teraz możecie wesprzeć 32. Finał WOŚP w Tarnobrzeg. Nasze Sztabowe Puszki Stacjonarne pojawiły się w kolejnych lokalizacjach. O to one:

  • NZOZ „Sanitas-Dent”, ul. 11-go Listopada 8, Tarnobrzeg
  • „Dziurka” Sklep Spożywczy, ul. S. Wyspiańskiego 23, Tarnobrzeg
  • FITNESKA, ul. H. Sienkiewicza 38A, Tarnobrzeg

Przypominamy, że pełną listę „stacjonarnych”  oraz mapę z zaznaczonymi punktami Finałowymi znajdziecie pod tym linkiem: http://wosp-tarnobrzeg.pl/32-final/sztabowe-puszki-stacjonarne-32-finalu-wosp/

Następnie zapraszamy serdecznie Dzieciaki w wieku od 7 do 14 lat na II Zabawa Karnawałowa Fluo Party w Klubie Fitneska w Tarnobrzegu. W programie: Disco z DJ, Zabawy z Animatorkami, Malowanie buziek farbami FLUO. Jest to kolejna Impreza Towarzysząca 32. Finałowi WOŚP w Tarnobrzegu. O wszystkich propozycjach towarzyszących możecie poczytać w zakładce IMPREZY TOWARZYSZĄCE 

Oprócz tego zapraszamy do akcji FCC Polska, która na Plac Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu podstawi kontener na plastik.  Za każdy kilogram wrzuconego plastiku Firma FCC zapłaci 10zł!

🔈 Drodzy Mieszkańcy Tarnobrzega!
Wy wrzucacie plastik 🪣♻️ do naszego kontenera 🗑 a za to my wrzucamy do puszki WOŚP !❤️
Do zobaczenia w niedzielę na Placu Głowackiego podczas 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy !🤗❤️
Tak na swoich mediach społecznościowych zachęca firma FCC Polska. Pomożecie nam zapełnić kontenery?
Kategorie: 32. Finał WOŚP